Keltoi 1994-2017

Produkce akcí v Archeoparku Prášily

Letní tábory 2016

Máte rádi historii? Máte rádi přírodu a Šumavu? Je vám 8-13 let? Tak právě pro vás jsme připravili letní pobytový tábor s celotáborovou hrou zaměřenou na odkaz Keltů a šumavskou přírodu.

Letní tábory 2015

Máte rádi historii? Máte rádi přírodu a Šumavu? Je vám 8-13 let? Tak právě pro vás jsme připravili letní pobytový tábor s celotáborovou hrou zaměřenou na odkaz Keltů a šumavskou přírodu.

Školy v přírodě

skoly 224 41Hledáte zajímavou možnost školy v přírodě? Máte rádi šumavskou přírodu a historii? Ve spolupráci s poskytovatelem ubytování a stravování nabízíme možnost realizace školy v přírodě.

Firemní akce | Ohlasy v tisku

V magazínu COT Business č. 5 v roce 2004 vyšel článek Dean Valáška o firemních akcích. Mimojiné se zde vyskytuje i námi nabízené téma: Keltové

Školní výlety

Program již nelze realizovat - nabídka platná pro rok 2016.
Pro školní kolektivy máme nabídku programu ve spolupráci s cestovními kancelářemi a agenturami.
Dobrý den, hledáte náměty pro školní výlet? Máte rádi šumavskou přírodu a historii? Pokud ano, rádi bychom Vás pozvali na Šumavu do Prášil, kde pro Vás máme připraven např. výukový program v Archeoparku Prášily, nejvýše položenou botanickou zahradu v Česku a další možnosti, jak naplnit program školního výletu.

Historické pořady

Pro zájemce zajistíme malou i velkou tématicky zaměřenou akci na období pravěku - Keltové, Germáni, Slované v různých prostředích.

Firemní akce

Pomůžeme Vám zorganizovat náplň firemní akce s tématicky zaměřenou hrou

Výukový program Keltové

Výukový program Keltové je určen pro skupiny osob - jak Keltové žili, co dělali, apod. - nabídka platná pro rok 2016. Program již nelze realizovat.

Nabídka | Výukové programy

Pro skupiny osob nabízíme výukové programy o keltský řemeslech, životě Keltů - nabídka platná pro rok 2016

Dárci, sponzoři, dobrovolníci

Líbí se vám naše činnost? Děkujeme za každou Vaši podporu. Podívejte se na informace pro sponzory a dárce, jsou zde. Pro dobrovolníky jsou info zde, děkujeme. Seznam dárců. Budete-li chtít přispět, můžete tak učinit na uvedená čísla účtů, děkujeme.

Keltoi je členem

exarc-logocas-logo